Zlot Turystyczno-Ekologiczny "Czyste Góry" za nami

1 października 18 uczniów naszej szkoły z klas 5 i 4  wraz z opiekunami Katarzyną Kaczorowską i Edwardem Szczyrkiem, wyruszyło na szlaki XXIV Zlotu Ekologicznego „Czyste Góry”, którego tegoroczny finał rozegrany został  w Rajczy Nickulinie.  Niestety… pogoda nie dopisała.

Mimo deszczu i wszędobylskiego błota, uczniowie dzielnie pokonali szlak z Rajczy do Nickuliny. Najbardziej cieszyła ich podróż pociągiem, który jak widać, staje się atrakcją dla współczesnej dziatwy. Zaś na samym szlaku, mimo mgły, nasi uczniowie dzielnie pokonywali przeszkody zgotowane przez deszczową aurę. Zbierali śmieci, za co szczególne pochwały należą się naszym trzem muszkieterom  - kuzynom Biegunom: Maksiowi, Jakubowi i Filipowi. Kroku dotrzymywali im Jakub Kostka, Sebastian Jurys oraz najmłodszy narybek turystycznych eskapad: Julia Pytel, Julia Kubień i Wiktoria Biegun. Cieszy bardzo opiekunów Szkolnego Koła taka postawa. Dumni również jesteśmy z wyniku Michała Skrzypa, który w turnieju wiedzy turystycznej zajął II miejsce.