Szkoła z pomysłem na nudę

Uczniowie zespołu w Kinie Janosik

14 grudnia 2016 roku w ramach realizacji ostatniego działania projektu "Szkoła z pomysłem na nudę" uczniowie z klas starszych zespołu wyjechali do Kina Janosik w Żywcu na filmy z cyklu profilaktyczno - społecznego poprzedzone trzydziestominutowymi prelekcjami. Najpierw o godzinie 8.00...

Roladki serowe klasy V i VI

Na kolejnych zajęciach kulinarnych 28 listopada 2016 roku uczniowie piątej i szóstej klasy przygotowywali roladki serowe.

Gimnazjaliści w kuchni

Przez ostatnie dwa spotkania tj. 16 i 23 listopada na zajęciach kulinarnych swoje umiejętności w kuchni mogli zaprezentować uczniowie gimnazjum przygotowując desery.

Wyjazd do Kina Janosik

W ramach działania "Czas na pasje" uczniowie z klas I-III wyjechali 23 listopada na film pt."Ernest i Celestyna". Był to film  z cyklu profilaktyczno-społecznego w ramach programu Kino Szkoła.

Kolorowe słonie

W czasie kolejnych spotkań naszych artystów w zaciszu pracowni plastycznej powstawały słonie.

Mistrzowie kodowania w akcji

W 18 listopada tj. w piątek w szkolnej pracowni komputerowej po raz kolejny spotkali się nasi "programiści".

Lot w przestrzeni kosmicznej

Niezapomniane chwile przeżyli uczestnicy wyjazdów do Sopotni Wielkiej, którzy 17 listopada odwiedzili siedzibę Stowarzyszenia "Polaris".

Zabawy z chustą pomysłem na nudę

Uczniowie klas I i II kolejny raz aktywnie spędzili czas na zajęciach sportowych.

Spotkanie w plenerze

"Cudze chwalicie, a swego nie znacie"... O słuszności tego przysłowia mieli okazję przekonać się uczniowie naszego zespołu, którzy wspólnie ze swoimi kolegami spędzili wspaniałe chwile na świeżym powietrzu.

Wyzwania kulinarne drugoklasistów.

9 listopada w zajęciach kulinarnych uczestniczyli uczniowie klasy drugiej.