Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Nowy rok szkolny czas rozpocząć….

We wtorek 1 września społeczność Szkoły Podstawowej im. F. Polaka w Juszczynie  oficjalnie powitała nowy rok szkolny 2015/2016.

Uroczystość rozpoczęto o godz. 9.30 Mszą Św. w kościele parafialnym w Juszczynie,  po której nastąpiła inauguracja w budynku szkoły. Najpierw  wprowadzono sztandar szkoły z wizerunkiem naszego patrona i odśpiewano Hymn Polski. Następnie glos zabrała dyrektor szkoły mgr Ewa Chowaniec, która przywitała licznie zgromadzonych rodziców,  uczniów i grono pedagogiczne. Pani dyrektor szczególnie gorąco powitała 7 i 6-latków, którzy rozpoczęli naukę w klasie pierwszej naszej szkoły.  W dalszej części tradycyjnie klasa pierwsza została przywitana przez starszych kolegów, którzy przygotowali na tę okazję specjalny program artystyczny. Potem pierwszaki  złożyły uroczyste ślubowanie  i tym samym zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Franciszka Polaka w Juszczynie.

Następnie odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami klas.

Życzymy wszystkim osobom związanym ze szkołą: nauczycielom, uczniom, rodzicom… samych sukcesów w najbliższym roku szkolnym, dużo energii i zapału w trakcie podejmowania codziennych obowiązków i satysfakcji z osiąganych sukcesów. Powodzenia!