Problemowe używanie gier cyfrowych

Szanowni Państwo,
już w ubiegłym roku mieliśmy realizować ciekawe szkolenia dotyczące problemowego używania gier cyfrowych przez młodzież. Ale przez zamieszanie spowodowane koronawirlsem szkolenia te startują w tym maju, Zdajemy sobie sprawę z tego, że problem odpowiedzialnego grania w gry cyfrowe zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, dlatego zdecydowaliśmy się zrealizować szkolenia online nie czekając na możliwości stacjonarne. Rekrutacja rozpoczyna się w dziś (poniedziałek 12 kwietnia), liczba osób mogących wziąć udział w szkoleniach dla uczniów i wykładach dla rodziców i nauczycieli jest ograniczona. Na tydzień przed każdym szkoleniem roześlemy odpowiednie linki do szkolenia online zrealizowanego na platformie ClickMeeting.

UWAGA WAŻNE!!! Wszystkie informacje oraz linki do rejestracji znajdują się na stronie: www.dbamomojzasieg.com/granienaekranie.

17 czerwca (czwartek) – woj. śląskie
Szkolenia dla rodziców i nauczycieli odbywać się będą 17 czerwca o godzinie 18:00 i będą trwać 90 minut + pytania. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 osób w każdym województwie.

Link do rejestracji rodziców  i  nauczycieli : https://dbamomojzasieg.pl/panel-rejestracyjny-granie-na-ekranie-wyklad-dla-rodzicow-i-nauczycieli/

Szkolenie dla młodzieży odbędzie sę 17 czerwca o godzinie 09:00 i będzie trwać z przerwą do godziny 11:00.

W imieniu organizatora, Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej oraz partnera głównego, Fundacji Dbam o Mój Zasięg,

dr Maciej Dębski