Szkolni aktorzy w Bielsku Białej

Uczniowie, którzy systematycznie  na zajęciach teatralnych doskonalą aktorski warsztat swoimi przedstawieniami dostarczają zawsze szkolnej społeczności  wielu niezapomnianych wrażeń i okazji do świetnej zabawy. Tym razem było inaczej, to nasi aktorzy mieli okazję świetnie się bawić w piątkowe popołudnie podczas wyjazdu do Bielska Białej do Gojump Parku Trampolin.  I tak też było. Pod czujnym okiem Pani Dyrektor i zarazem opiekunki koła teatralnego oraz Pani K. Białek uczniowie spędzili cudowne chwile korzystając z licznych atrakcji, których w parku nie brakuje. Uwieczniony na zdjęciach uśmiech na twarzach naszych aktorów, którzy na chwilę zamienili scenę na trampoliny świadczy o tym, że było wspaniale.