Dzień Kobiet - dniem pełnym niespodzianek

8 marca odbył się w naszej szkole wyjątkowy Dzień Kobiet. Działo się naprawdę wiele, a na nasze panie duże i małe czekało mnóstwo niespodzianek. Jak co roku na wysokości zadania stanęli panowie, którzy od samego rana składali wszystkim paniom serdeczne życzenia, wręczali kwiaty i częstowali słodyczami.

W tym dniu, w odpowiedzi na prośbę Samorządu Uczniowskiego liczna grupa społeczności szkolnej przyszła do szkoły w niebanalnych, czasem zwariowanych fryzurach. Pomysłów nie brakowało...a wszyscy wykazali się kreatywnością i dużym dystansem do siebie. Kolejny raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że aby wyśmienicie się bawić wystarczy dobry pomysł, odrobina wyobraźni i poczucie humoru. Wszystkim, którzy przyłączyli się do wspólnej zabawy dziękujemy.

Niespodzianką, która wzbudziła wiele emocji były warsztaty sztuki samoobrony przeprowadzone przez zaproszonego do szkoły instruktora. W czasie zajęć przeprowadzonych w dwóch grupach wiekowych dziewczęta bawiły się doskonale, co widać na zdjęciach zamieszczonych w fotogalerii.