Nasi laureaci okręgowego etapu Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach odbył się okręgowy etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym uczestniczyło 11 drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. W kategorii I - grupa młodsza startowali uczniowie z klasy piątej w składzie: Wiktoria Biegun, Amelia Zielińska, Maksymilian Caputa oraz Filip Janik. W kategorii II - grupa starsza startowali uczniowie z klasy VI w składzie: Zuzanna Szatanik, Michał Skrzyp i Piotr Wandzel.

Uczestnicy turnieju najpierw rozwiązywali dwa testy z przepisów ruchu drogowego i skrzyżowań, a następnie wykonywali zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Łączna liczba zdobytych punktów przez członków drużyn decydowała o lokacie w klasyfikacji turnieju. Nasi uczniowie powtórzyli ubiegłoroczny sukces zajmując trzecie miejsce w kategorii pierwszej i drugie miejsce w kategorii drugiej.

Serdecznie gratulujemy :-)).