Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

O godzinie 8.00 uczniowie z rodzicami oraz nauczyciele zgromadzili się na Mszy Świętej, którą odprawili ks. proboszcz Andrzej Zawada i ks. Andrzej Bojda. Podczas kazania uczniowie usłyszeli, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces. Już teraz na początku roku szkolnego trzeba dążyć do tego, by poprawić swoje wyniki w nauce. Nie powinniśmy oglądać się na innych, ale wymagać sami od siebie.

Po mszy wszyscy udali się do szkoły. Pani Dyrektor mgr Irena Kulka przywitała społeczność szkolną oraz rodziców. Podczas swojego wystąpienia ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, zarówno ze szkoły podstawowej, jak i z gimnazjum. Poinformowała wszystkich zgromadzonych o wykonanych remontach, przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego. Na koniec życzyła uczniom i nauczycielom motywacji i zapału do pracy.

Potem wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Czy i tym razem czymś nas zaskoczy? A jeśli tak, to czym?

Niezależnie od wszystkiego jesteśmy gotowi do pracy!