6.02.2013

6 lutego 2013 roku dolny korytarz szkolny zamienił się w prawdziwą salę balową, która udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw uczniów z klas I-III, a później z klas IV-VI.

Młodsi uczestnicy szkolnej zabawy karnawałowej bawili się znakomicie. Barwne postacie wróżek, księżniczek, dam, czarownic, Spidermanów, Batmanów, Wojowników Ninja, Indian, piratów, rycerzy, diabłów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, motyli, biedronek, czworonogów, przeróżnych stworzeń i dziwadeł wypełniały salę po brzegi. Nie zabrakło ciekawych konkursów i dobrej muzyki, o którą zadbali  szkolni DJ – koledzy z klasy VI. Świetny humor dopisywał wszystkim. W przerwach między tańcami wszyscy uczniowie mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez troskliwe mamy. Od godziny 15.30 zabawę karnawałową kontynuowali uczniowie z klas IV-VI. Oni również bawili się cudownie, bo karnawałowe rytmy porwały wszystkich do tańca.

Czas zabawy w gorącej atmosferze minął bardzo szybko i dostarczył jej uczestnikom wielu niezapomnianych emocji oraz wrażeń. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Kolejny bal karnawałowy będzie dopiero za rok.