Rozpoczęcie nowego roku

Tak, tak, tak... 4 września 2017r. powróciliśmy po wakacjach do szkoły. Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Św. w kościele parafialnym w Juszczynie. Mszę Św. odprawił Ksiądz Proboszcz Andrzej Zawada w asyście Księdza Andrzeja Bojdy, który w rewelacyjnych słowach kazania zainspirował uczniów do podjęcia nauki w nowym roku szkolnym.

O godzinie 9.00 w naszym zespole zabrzmiał pierwszy dzwonek symbolizujący zarówno zakończenie wakacji, jak i rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystym apelu Pani Dyrektor mgr Irena Kulka w ciepłych słowach powitała całą społeczność szkolną: uczniów, a szczególnie gorąco pierwszoklasistów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły.  Natępnie Pani Dyrektor zaprezentowała zmienione oblicze naszej placówki, przedstawiła uczniom wychowawców klas. Na koniec wystąpienia życzyła wszystkim owocnej i satysfakcjonującej pracy w nowym roku szkolnym.

Po apelu uczennice i uczniowie wraz z rodzicami udali się na spotkania z wychowawcami w klasach. Nieodłącznym elementem spotkań były informacje o bezpieczeństwie w drodze do szkoły i ze szkoły do domu.