NASZYM PEDAGOGOM W DNIU ICH ŚWIĘTA

14 października był dniem wyjątkowym w naszej szkole. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia, na którą zostali zaproszeni obecni i emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Wdzięczni za cierpliwość i przekazywaną każdego dnia wiedzę, uczniowie odtworzyli słowem, gestem i piosenką  klimat  szkolnego życia.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, pięknymi słowami podziękowała nauczycielom, tym obecnie pracującym za wysiłek i serce, jakie wkładają w swoją pracę.

Nie zabrakło również życzeń ze strony przedstawicielek Rady Rodziców, które na ręce Pani Dyrektor złożyły podziękowania nauczycielom za dotychczasowy trud włożony w wychowanie i wykształcenie uczniów i życzyły dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Uwieńczeniem uroczystości było zaśpiewane gromkie „Sto lat” przez wszystkich uczniów naszej szkoły oraz wręczenie gościom pięknych czerwonych balonów.