Partnerzy Projektu Erasmus w naszej szkole

22 października 2018 roku przybyli do naszej szkoły goście z Chorwacji, Rumunii, Bułgarii oraz Turcji w ramach realizowanego projektu "Lepsza Edukacja dla uczniów i nauczycieli".

W pierwszym dniu pobytu nasi partnerzy zwiedzili szkołę oraz przedszkole, a następnie uczestniczyli w pierwszym wspólnym spotkaniu nauczycieli. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście tj. Wójt Gminy Pan mgr inż. Maciej Mika oraz  przedstawicielki z Referatu Oświaty Urzędu Gminy Radziechowy Wieprz, a także Dyrektor Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Juszczynie mgr Irena Kulka.

W drugi dzień pobytu w Polsce nasi goście najpierw zwiedzili Zamek Żywiecki i odbyli spacer po parku, a następnie udali się do Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, gdzie po przywitaniu przez dyrektora, zwiedzili szkołę i uczestniczyli w lekcjach informatyki i zajęciach z elektryczności.

W środę nasi partnerzy najpierw poznali działanie dziennika elektronicznego, a potem obserwowali zajęcia w naszej szkole. Były to zajęcia z informatyki, języka angielskiego oraz zajęcia programowania w klasach I-III.