Erasmus+ 2018

Końcem sierpnia 2018 roku do szkoły dotarła radosna wiadomość. Po raz kolejny nasza szkoła otrzymała Fundusze na realizację projektu Erasmus +. Projekt pod tytułem „Lepsza edukacja dla uczniów i nauczycieli” (Better Education for Students and Teachers)uzyskał akceptację komisji konkursowej w kategorii KA2 - Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk Partnerstwa Strategiczne - współpraca szkół Narodowej Agencji FRSE.

Koordynatorem projektu jest szkoła  Secondary school "Ivan Vazov" z Bułgarii. W projekcie biorą również udział  szkoły Bedriye ve Kadir Uysal Ortaokulu z Turcji, Scoala Gimnaziala Petru Rares z Rumunii oraz Osnovna skola Cestica z Chorwacji.

Celem projektu jest podniesienie poziomu wykorzystania technologii internetowych jako sposobu  na rozwój młodych ludzi. Umożliwi on również uczniom wyjazd do szkół partnerskich i spotkanie z rówieśnikami z innych krajów.