Grupa nauczycieli ze szkół partnerskich w naszej szkole

W dniach od 22 do 26 października w naszej szkole, w związku z realizacją projektu  „Lepsza edukacja dla uczniów i nauczycieli”, przebywała grupa nauczycieli ze szkół partnerskich z Bułgarii, Turcji, Rumunii i Chorwacji. Goście wraz z nauczycielami z naszej szkoły brali udział w działaniach w ramach „Krótkiego programu szkoleniowego dla nauczycieli”.

Dzień pierwszy

Nauczyciele zwiedzili szkołę, zapoznali się z jej wyposażeniem a także odwiedzili przedszkole i odbyli spacer po okolicy.

er12

er13

pro16

W godzinach popołudniowych goście wzięli udział w prezentacji dziennika elektronicznego działającego w szkole. Po prezentacji odbyła się dyskusja na temat zalet i wad dziennika elektronicznego w porównaniu z papierowym.

O godzinie 14.00 odbyło się uroczyste przywitanie gości, w którym uczestniczyli wójt gminy Pan Maciej Mika, Pani dyrektor Irena Kulka, panie z Referatu Oświaty Gminy Radziechowy-Wieprz oraz nauczyciele zaangażowani w projekt.

pro19

pro20