Wymiana grup młodzieży – Hirlau, Rumunia - dzień drugi

W poniedziałek tj. 27 marca o godzinie 9.00 grupa uczniów reprezentujących naszą szkołę spotkała się zkolegami z Bułgarii, Turcji, Chorwacji i z Rumunii.

Dzień zaczął się od zwiedzania szkoły. Następnie uczestnicy projektu przeszli do budynków takich jak szkoła dla klas 1-3, sala gimnastyczna oraz przedszkole, a w auli podziwiali występy dzieci z tamtejszej szkoły. Wszyscy byli radośni i uśmiechnięci. Potem reprezentanci każdego państwa przedstawiali prezentację o swoim kraju, miejscowości, szkole i o sobie. Każdy team zaprezentował narodowy taniec i piosenkę. Na koniec znowu wszyscy udali sie do szkoły, gdzie podzielono uczniów na drużyny. Każda drużyna wylosowała jakiś kraj i musiała znaleźć o nim informację za pomocą kodów rozmieszczonych w szkole i jednego telefonu.