Wymiana grup młodzieży – Hirlau, Rumunia - dzień siódmy

Dnia 30 marca nadszedł dzień pożegnania z całą grupą Erasmusa+. Rozstanie było bardzo smutne.

Wszyscy musieli pożegnać się z nowymi przyjaciółmi i ich rodzinami, do których bardzo się przywiązali. Po przykrym pożegnaniu, uczestnicy wizyty z naszej szkoły wsiedli do autobusu i odjechać w stronę lotniska w Bukareszcie. W czasie podróży, musieli  przesiadać się dwa razy. Po przyjeździe na lotnisko o godz. 15.00 i czekali 3 godziny na samolot, który miał odlecieć o godz. 18:30 do Monachium. Złożyli bagaże na taśmę i stamtąd  zostały przetransportowane do samolotu. Po kontroli wylecieli z Bukaresztu i po godzinnym locie wylądowali w Monachium. Tam czekali na kolejny lot do Krakowa. W Krakowie odebrali swoje bagaże i spokojnie dojechali do Juszczyny busem około godziny 1:30 .