Wymiana grup młodzieży - Turcja szósty dzień

Ten dzień rozpoczął się lekcją matematyki prowadzoną przy użyciu tablicy multimedialnej. Uczniowie grali w grę, w której musieli się wykazać znajomością tabliczki mnożenia.

Następnie cała międzynarodowa grupa uczestniczyła w zajęciach sportowych grając w siatkówkę.nW tym czasie nauczyciele odbyli spotkanie projektowe, na którym podsumowano spotkanie w Turcji i rozmawiano o dalszych planach projektowych.

Popołudnie uczestnicy projektu mieli wolne, aby zrobić zakupy pamiątek i odbyć ostatni spacer po mieście. O 18:30 uczniowie i nauczyciele  udali się do hotelu, gdzie odbyło się spotkanie pożegnalne. Wszyscy uczestnicy bawili się i tańczyli do późna. Na zakończenie odbyło się  wręczenie certyfikatów i prezentów pożegnalnych. Nie obyło się bez łez przy pożegnaniu z innymi uczestnikami spotkania.