Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji 27 listopada 2019 roku odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa.

Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Dla wszystkich uczestników zabawy rodzice zorganizowali smaczne przekąski, a szkolni didżejowie zatroszczyli się o dobrą muzykę do tańca.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.