Rodzinny Turniej Sportowy

13 grudnia 2014 roku zorganizowano w naszej szkole Turniej  Rodzinny  pod hasłem „Czas na Zdrowie”, który stanowił podsumowanie działań wynikających z realizacji projektu „Jesteśmy zdrowi, aktywni i bezpieczni” w ramach Programu rządowego „Bezpieczna i przyjazna szkoła”  2014 – 2016.

Uczestnicy spotkania najpierw wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy prowadzonym przez  ratowniczki medyczne: panią k Natalię Marek oraz panią Martę Juraszek.  Następnie przeprowadzono turniej sportowy. Były: rzuty do celu, gra w tenisa stołowego, rozgrywki w szachy, kozłowanie piłki, kręcenie hula hop i przeskoki przez skakankę. Zwycięzcy poszczególnych  konkurencji otrzymali atrakcyjne nagrody. W przerwach zaciętych pojedynków sportowych odbywały się pokazy przygotowania zdrowych przekąsek oraz ich degustacja, a pani dietetyk udzielała indywidualnych konsultacji na temat właściwego odżywiania.

Dziękujemy wszystkim przybyłym rodzicom i uczniom za udział w turnieju, a organizatorom za zaangażowanie w propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.