„Śniadanie daje moc”

4 grudnia już od siódmej rano szkolna świetlica tętniła życiem, a to za sprawą naszych mam, nauczycieli i chętnych starszych koleżanek, które przygotowywały dla wszystkich uczniów posiłek.

Z zakupionych przez panią intendentkę zdrowych produktów panie zrobiły różnorodne  kanapki. W czasie przerw uczniowie spożywali wspólnie śniadanie ucząc się równocześnie zasad kulturalnego zachowania przy stole. Kanapki smakowały wszystkim wyśmienicie, a  uczniowie zgodnie twierdzili, że takie śniadania chcieliby spożywać każdego dnia.

Poczęstunek dla wszystkich uczniów przygotowano ze środków finansowych pozyskanych w przez szkołę na  realizację projektu „Jesteśmy zdrowi, aktywni i bezpieczni” w  ramach  Programu Rządowego „Bezpieczna i przyjazna szkoła” 2014-2016.