Warsztaty w Soblówce

Niezapomniane chwile w dniach 17-20 listopada 2014roku przeżyli uczniowie z klas: szóstej, piątej, czwartej i trzecich, którzy wzięli udział w dwudniowych warsztatach w Soblówce. W czasie krótkiego, ale bardzo intensywnie i interesująco spędzonego pobytu uczniowie poznawali instrumenty ludowe, wykonywali kartki świąteczne, odwiedzili bacówkę i uczestniczyli w pokazie wyrobu serów, a także wzięli udział w zajęciach tanecznych. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody wszyscy chętnie wybrali się na krótki spacer po okolicy. Nie zabrakło również czasu na rozmowy i wspólne zajęcia w zaciszu pięknie urządzonych pokojów.

Wszyscy wrócili z warsztatów zachwyceni  i chętnie odwiedziliby ten wspaniały ośrodek ponownie. Udział w warsztatach był jednym z działań podejmowanych przez szkołę w ramach realizacji projektu „Jesteśmy zdrowi, aktywni i bezpieczni”.