Wyjątkowe jasełka 19.12.2014r

Dnia 19 grudnia 2014r.uczniowie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Polaka w Juszczynie zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie jasełkowe.Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. W tegorocznym przedstawieniu pojawiło się wiele nowoczesnych elementów, ubarwiających  spektakl, co bardzo spodobało się społeczności szkolnej. Artyści raz po raz byli nagradzani gromkimi brawami.

Po przedstawieniu  zabrała głos Pani Dyrektor Ewa Chowaniec, która  złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później odbyły się wigilie klasowe. Składaniu życzeń i śpiewaniu kolęd, które słychać było na korytarzach nie było końca.  W tym świątecznym nastroju pożegnaliśmy się aż do Nowego Roku.