Szkoła pełna niespodzianek czeka na uczniów

Dobiegł końca czas letniego wypoczynku dla dzieci oraz nauczycieli i pora wracać do szkoły. Jak co roku na uczniów czeka wiele niespodzianek, bowiem wakacje to także czas prowadzenia intensywnych prac remontowych, które sprawiają, że nasza szkoła z każdym dniem staje się coraz piękniejsza i nowocześniejsza.

Czym w tym roku szkoła powita uczniów?

Odpowiedź jest krótka, metamorfozą aż sześciu klas i górnego korytarza.  Ściany klas zostały pomalowane nie tylko stylistycznie dobranymi kolorami farb, ale w każdej z nich pojawił się akcent dekoracyjny podkreślający charakter pomieszczenia. Realizacja pomysłów Pani Dyrektor, sprawiły, że w każdej odmienionej klasie można czuć się jak w pięknym pokoju, gdzie jest miejsce na naukę, zabawę i relaks. Na górnym pięknie pomalowanym korytarzu pojawiły się ulubione przez naszych uczniów, łatwe do dezynfekcji kolorowe pufy.

Wierzymy, że w tak przytulnych miejscach, przy zapewnieniu właściwych procedur związanych z czasem epidemii nasi uczniowie będa mogli się uczyć.