Witaj szkoło

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Informujemy, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się we wtorek,

1 września według następujących zasad:

• W celu uniknięcia kontaktu między dziećmi nie przewiduje się wspólnej części oficjalnej dla wszystkich uczniów. Każdą klasę powita wychowawca.
  • Uczniowie z klas II - VIII wchodzą do budynku w maseczkach, bez rodziców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem i po dezynfekcji rąk wspólnie z wychowawcą przechodzą do sali lekcyjnej, gdzie przekazane zostaną im najważniejsze informacje organizacyjne oraz plany lekcji
  • Uczniowie klasy I wchodzą do budynku  w maseczkach  w towarzystwie jednego rodzica (w maseczce) i przechodzą do sali gimnastycznej na spotkanie z wychowawcą. Rodzice proszeni są o zabranie długopisów.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

Klasa I – godzina 9:00 – sala gimnastyczna

Klasa II – godzina 9:00 – sala nr 11

Klasa III – godzina 9:00 – sala nr 10

Klasa IV – godzina 9:30 – sala nr 18

Klasa V – godzina 9:30 – sala nr 5

Klasa VI – godzina 10:00 – sala nr 7

Klasa VII – godzina 10:00 – sala nr 3

Klasa VIII – godzina 10:00 – sala nr 6

Ważne informacje dotyczące organizacji pracy:

1. Podręczniki oraz ćwiczenia zostaną wydane uczniom pierwszego dnia nauki, czyli 2 września.
  2. W bieżącym roku szkolnym nie będzie w szkole wydawana herbata. Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w napoje lub bidony, które dzieci będą mogły napełniać wodą z dystrybutorów.
  3. Cena obiadu dla dziecka wynosi 5 zł. Prosimy rodziców o podjęcie decyzji, czy dziecko będzie korzystało ze stołówki szkolnej . 1 września wychowawcy będą zapisywać chętne dzieci na obiady, których wydawanie rozpocznie się od czwartku.
  4. Prosimy rodziców uczniów z klas I-III o pobranie i wypełnienie deklaracji korzystania dziecka ze świetlicy szkolnej